Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz inspiroyhome #58384 üzenetére

    Igen, cry 3.
    Az az érdekes, h BF3-al is játszottam ma, most megint akartam, mert ugye azzal lehet tesztelni... de fehérre vált és kilép, server connection lost :((( WTF...?

    Sebaj.
    Amúgy nekem az ET: QW és a MWO ami bejön. Sajna előbbin már nincsenek. Ott csapatmunka kell, meg taktikázás, agyalás. Spawn idő olyan hosszú és olyan nagyok a pályák, h halálkor komoly hátrányba kerül a csapat... szal. segítik egymást. MWO-nál meg nincs gyógyulás és spawn, ha kilőttek akkor vége, nézed ahogy más tolja... :D

    ööö...
    Heaven és Valley lement, furmark volt. Órák óta játszom, különösebb hibák nélkül :U BF3 az sztem újra kellene raknom, sokadik helyre költözött, már vagy bő fél éve tutira nem toltam. Crysis ment a vége felé toltam egy fél órát... mivel teszteljem még? :U
    Ami fura, hogy alt-tab-nál a játék és a böngésző közötti váltás kb. 2-3× hosszabb, mint a régi karival volt. Mondjuk rengeteg játékot toltam, lehet restartot kér :U

    Macsek: köszi, nincs harag, csak furák vagytok néha... :o

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák