Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz caindwan #53528 üzenetére

    Direkt odaírom,hogy nó offensz.kezétcsókolom,hogyan tudnám kifejezni magam barátságosabban,úgy hogy észrevevődjön,hogy másodjára már tényleg építő jellegű kritikát próbáltam átadni.

    Én sem írok tökéletesen,de azé vazzeg!Lehet érteni.
    Énis szoktam sietni,szoktam ékezet nélkül írni,idétlenül fogalmazni ha épp nincs sok időm pötyögtetni.

    Akárhogy nézed ez egy fórum,szerintem annyi a minimális,hogy érthetően írsz.Arról már nem is beszélve,hogy kéne valami sütnivalóval rendelkezni ahhoz hogy fórumozz,vagy hallgatsz olvasol,és megtanulod.Nem olyan rég vagyok itt a fórumon,de régen,én nem mertem beírni meg fosni a szót,mert tiszteltem annyira a fórumot.Mára ez a mérce már a béka feneke alatt van,olyanok osztogatnak tanácsokat,aki a saját videókártyáját nemtudja elindítani,vagy a másik topikban kérdezi meg,hogy mit ajánljon az előző topikban és még sorolhatnám..
    Most komolyan,amikor viccből odaírtam,hogy először helyesírási szótárt meg fogalmazási PPT adtam jó hogy arra nem kapta fel senki a fejét,amikor barátságosan írom arra meg csámcsogás van :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák