Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    LaciRajongóm: még ha pl. ioncserélt víz, akkor akár működhet is utána, de a mosószer rizikó... :U

    Don Helóta Sass: Te mesélj, milyen a víz? Cápák, krokodilok, medúzák rendben? :DDD

    pangás van... ma szabin voltam, meló itthon. Nyomáskapcsoló csere kész. Fadöngetés kész. 6 db jó 7-10 m magasat borítottam, kell oszlop is, meg gyújtós, tábortűz, tüzelő, etc... Az egyik a kerítés mellett rossz irányba indult meg, paff, be az udvarba :Y ruhaszárító kötél elszakadt, ruhák a fűre... asszony meg ordibál. Mondom jól vagyok, a stihl is rendben, thx... de csak mondja-mondja, hogy mer a ruhák, a kötél...

    5 perc múlva: nah, a kötél már csereérett is volt, megette a nap. Munkásruhák voltak, szárazak már, szal. újra sem kell mosni... amúgy Te jól vagy? Mondom jah, örülök, h fél óra után megkérdezted... ;]

    Holnap jönnek a festők, ma nem értek ide. fakk. Udvari kanócra felraktam a 2. reflektort... de nincs benne delej. wattafakk. Esküdni mertem volna, h azt én bekötöttem az udvari világításra... Mennem kellett a kölkökért a mamához, szal. hibakutatás máskor.

    addamka: nekünk az új hűtőt jönnek megnézni, mert a ződségek megfagynak, felül meg kellemesen langyos az idő... Azt mondta a szaki, h a no frost hűtőkben venti van, az szokott meghalni. Hát köszi, azért 2 hónapot kibírt... faCCom a Gorenjébe, miért nem vártam a Samsung vagy a Siemens kredencre? Magam okolhatom, bár előfordul ilyen, de akkor is, csalódott vagyok, akciósan 120k hűtő nem mehet tönkre és kész. :(((

    Jah, ha mosógéped ilyen atom-okos, és a panel szállt el, akkor NE cseréltesd. 30-50k és fél-egy évet bír ki. Nekünk is volt ilyen hipppperinteligens, nagyonsokérzékes... majd beszart. Kicsit bánom, h a motort nem guberáltam ki belőle. Vagy nem hagytam meg gyakorolni... csak a vezérlés és a csapágyak voltak a baja.

    Tanácsom: Bosch. A buta típus kb. annyi, mint a ledes-tácsszkrínes-wifis-3D másik típusok, de NE hagyd magad. a Bosch buta típus is tökéletesen mos, a vizet, ruhát, hőfokot méri, a többi meg le van sz@rva. Miért kellene minden "robotnak" okosnak lenni? Ez tök jó, nagy ajtó, etc. Ajtaja gyűjti a koszt kicsit, a mosószer-tartója sem a legszimpatikusabb, de legalább nem csapágyas, nem hisztizik, csak megy mos. Valamelyik proginál (kímélős talán azé') nem centriz, de lehet gyárilag is olyan, RTFM, de azt sem tudom hol van. :D

    Szárítós gép meg "megeszi a gatyádat is". Sajna az sokat fogyaszt mind. Akkor már külön szárító, de gondolom hely kellene hozzá.

    Egyebet nem tudok mondani, fáradt vagyok... :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák