Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz mackosajt #21773 üzenetére

    Az alábbiakban Dr. Ormány pszik... psic... pisc.... ehhh. Urológus megszakérti az elhangzottakat. :K

    Mackó, valamit tisztázzunk: "én is dolgoztam délelőtt......" hmm. lehet, h fárasztó, de az ivás és kölnivel hadonászás NEM munka! :DDD ;]

    Miklósasss: "tobb a sangria benem mint a ver....." Nagyszerű! Látványos a fejlődés, végre a pálinka és/vagy Whiskey helyett csak Sangria! Csak így tovább, lehet lesz az még sör, bor, vagy netán zöldtea is! ;)

    KamionosDobos: "én 3. napja iszom." Gratula. Mondjuk évek óta iszol, csökkentettük a dózist, a kedves páciens javul, legalább 3 napra még emlékezik. Az aranyhal csak percekre, szal. nagyszerű, így tovább! :D :K

    Narkós1212: kék vagy, ezért elnézem Neked, hogy fogalmam sincs, mit kérdezel. :DDD A válasz igen, vagy esetleg talán, de nincs kizárva nem sem. :DDD :P

    Jó mulatást, a rendelés a galaxis leigázása miatt szünetel... Total Annihilation-t tolok :))

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák