Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #20313 üzenetére

    Te mit szedsz? :U Múltkor csak osztottunk Téged a Nagy Sassssssal, ne parázz. :K Ha bántani akarnánk, akkor azt nem is vennéd észre, egyszer csak zsupsz és -9 lives, Game Over... ;] :D

    Segítek amikor tudok. Nekem is sokan, sokat segítenek, így tudok törleszteni. Talán már írtam, h tanuló koromban a kollégák vittek magukkal uszodába, pizzázni, stb... Sokszor a munkatársam bátyja fizette a kajám (nagygazda, sok szőlő, földek, stb...). Mondom ez nem jó, legalább valamennyit fizetnék. Akkor azt mondta: nekem ez nem sok, van pénzem. Majd egyszer, ha Neked jobban megy, Te is remélem tudsz majd segíteni valakinek. Persze kicsit bővebben adta elő, iszogattak rendesen. Sokszor én voltam a sofőr, örültek, mert nem ittam, én örültem, mert jó helyekre mentem és nem csak sofőr voltam, tesójával barátok vagyunk ma is, ahogy a 2 másik sráccal is. Vele azért nem gyakori a kapcsolat, mert nem ér már rá jönni velünk. Remélem valaki majd másoknak segít, mert ő is kapott segítséget -még ha az én fura stílusomban is... :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák