Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Habugi #133568 üzenetére

    Áttértem én is a sötét oldalra. Lett egy 560 asom... ócón. Most már kezdem érteni mikor arról beszéltél, hogy mennyivel jobb a képe az amd-nek. A dying light sokkal szebb pl, mint szenyvidiával. Nem hittem el addig míg nem láttam... pedig még mindig tv-n játszom, és azon nem biztos, hogy minden kijön.
    Amúgy kb semmi nem történt míg nem voltam, felújítottuk a konyhát, az előszobát. Persze mindent magam csináltam. Rohadt sok volt így is, nem ha még egy cég jön ide. Meg kb még egy évre eladtam a lelkem ennek a szörny RT-nek ahol dolgozom, mert most tényleg normális fizetéssel kínáltak meg, csak ne menjek sehová. Hát kb ennyi... ja meg most nézegetünk valami kis hobbit, hétvégi házat. Egy van már kinézve ami jó lenne, de majd kiderül h minden igaz e amit elmondott a gazda. Olcó lenne, mert be van terhelve a porta 70eFt-vel, behajtó által, de a gazdi azt mondta, hogy ha befizetjük, meg az 5 évi tartozást is a telekadóért, akkor a miénk. Annyit megér. Tény, hogy egy halom gaz, de van benne fantázia. Van rajta egy 5x5 ös kisház, beton alap, jó tető, csak az oldala OSB volt, oszt fossá van rohadva. De erre meg már meglenne az anyag, mert ahol dolgozom annyi lom van, a sok építkezés után, hogy a főnök már örül ha elvisszük, nem kell neki semmi. ÉN le is nyúltam tőle bontott trapézlemezt, a csatornákat (azok szinte vatta újak), meg egy pár térkövet, pont elég lenne, hogy már otthonos legyen. Holnap kiderül, ha asszony lekérdezi a telket, hogy igazat mondott e a csóka, és tényleg csak annyi van rajta... :D


    innen indultunk a konyhával


    itt már valahol majdnem kész is volt...

    Kb majdnem les*optam magam mire befejeztem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák