Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz HSM #131542 üzenetére

    Figyi nem érted a helyzetet. AMég nincs bevételem addig nincs csere bere. SSD-m lenne egy 120 nulal pénzért.Értelek de a 8 gb is kevés ezekben a laposokban meg csak egy modulos lehet 8 gb a max. az is lesz benne cserélve ,de megkérdeztem SAS vállal-e SSD beszerelét laptopba. Fölsölegesen elemzed ki most az egyszer mi a jó meg anem jó. Legjob az volna ,hogy veszek egy giga mega gépet,de most költözzem el 500 ezeret kiutazásra 800 szoba 500 rent repjegy stb. szóval msot ezt ne elmezzük légyszivesz mi lenen a jó. Asztali gépemet kiküldeni,de amég nem telik le a 3 hónap próba idő addi gnem fogom kihozatni az asztalimat majd vissza! PErsze HDD szar SSD jó 8gbmeg jóbb mint a 4. nem erről van szó. ,de igyis fut a gépemen és ennyi csak akartam egy SSD a gépembe ,hogy gyorsabban olvassa be a fileokat a houdini.

    Hjaja meg első dolod olt CPUt cserlni eg minden ,de mint írtam ebbe nem lehet cserélni olyat stb stb. i3 5010 + Gt 940 ..... ez van azzal fözök amivel lehet

    akkro ott van a user hiba ,ha elindítod a WOW-z aztánmár annyit használ. nálam összesen 3,6-t használ! 8) ez van beosztja majd elsz ebbe is 8 gb meg tündér por meg minden! Most az egyszer telejsen fölöslegeen témázol ezen a dolgon. mert sok minden jó dolgot lehet csinálni mint írtam,ha otthon ülnék simán már menne si bele a memóira meg az SSD,de nem

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák