Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #114597 üzenetére

    Semmire acceptelni fogom ,de itt az a baj SAS,hogy itt darálom a projeckteket ezerrel refferencia stb. egy Blizzardhoz meg 3 év kell. stb. Viszont ez amit kinálnak jó fizetés,de ezek csak projecktre szól érted? nem úgy stabil mint ahol most vagyok ,hog y előre 2-3 évre van munka ezerrel. Ezért agyalok csak rajta mert most gondolj bele.

    Most van kocsim/saját nulla hiteles lakásom/ párom (neki kocsi meg lakás, szóval van 2 kocsi meg 2 lakás) Én keresek 250-280 ezrest kézbe. ő keres 300-350-t.

    Kimegyek Londonba egy lakás 1300-1500 rögtön marad 700-1000 fontom csak. akkro majdnem guyan ott vagoyk keresetelige és a Lino king meg a Egy AC /league of legends trailer amit NFl mecseken meg Angol TV-ben meg amerikai tv-ben meg final fantasy Azsiaban stb helyeken nyomatnak . a maga kategóriájában van olyan refferencia volumenű mint ez.

    itt a lnikedin . érted azér telég jó dolgokat tolunk itt is. Most érted új call of duty ingame végén is ott a nevem stb. ezek azért menő dolgok és Én nem film iparban szeretnék menni ,hanem vagy játék iparban lásd Blizzard vagy stb. Vagy építészeti ágon. látvány tervezés stb.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák