Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Én közben újrakezdtem a játékot, de most sem sietem el a főszálat, 680. napon csináltam meg a "Capture the Argo"-t. Kicsit máshogy dobálja most a cuccokat, de nem panaszkodom (sőt :D ). Harmadik küldetésnél sikerült összeraknom egy Firestartert, azóta öröm és boldogság van. Plusz sikerült egy küldetésből elhoznom egy komplett HBK-4P-t :Y . A kis kedves besorsolta nekem a választott mellé a másik két részt is. 6ML, némi heat sink (még a holdon is csak a 4. körre kellett pihentetnem egy lézert) és kereken 1000 páncél. Plusz van a másik változatból is eltéve és egy-egy Shadow Hawk-ot is szereztem pluszban. Eredetileg Trebuchet akartam, mert előző körben jól bevált, de az eddig nem jött szembe. Most meg már ne is jöjjön.
    Bónuszként már heavy-m is van, elhoztam a kalóz mechjét is, de egyelőre eltettem a raktárba. 40 nap mire kész lesz a centurion és egyébként sem érzem, hogy erre tényleg szükségem lenne. Ha minden a terv szerint megy akkor ma meglesz az Argo ténylegesen és utána lehet kalandozni.

    Úgy terveztem, hogy most felhúzok 8 pilótát maxra és akkor nem fog kelleni a cockpit mod. Főhős+4 pilóta felállás mellett szinte kötelező volt, így is megesett egyszer, hogy a ++-ost átütötték. Helyette mehet bele Rangefinder, esetleg egy comm system az LRM-boatba. Utóbbi egyébként hogy működik? Minden kör elején megkapom a +1-3 morált?

Új hozzászólás Aktív témák