Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    most neztem vegig mind a 10 reszt...
    igy egyben nekem osszefuggo volt es tulsagosan is akciodus, teljesen felturbozott, es majd meghalok a kovetkezo 10 reszert :)

    SPOILER

    arra en is kivancsi leszek, hogyan illeszkednek majd a fold idovonalaba, de a legvaloszinubbnek azt tartom, hogy emberek es a cylonok keveredtek egymassal atomhaboruba, es az otodik cylon a foldon van...es valoszinu a tortenelem ismetli onmagat

    sot meg azt is elkepzelhetonek tartom, hogy van valahol meg egy feltamadas hajo, a maradek 5 cylon letoltesi lehetosegevel... :)
    vagy akar mind a 13 cyloneval?

    es mit takar az, hogy az utolso 5 cylon mar jart a foldon?
    hogy kerultek vissza a 12 koloniaba?

    mi van, ha a cylonok a 12 "istenseg" vagy kobol urai vagy mi?
    bar ez a vallasi vonal kezd kisse kiboritani :D

    mi van, ha a tortenelem ismetli onmagat, es az utolso 5 cylon visszater a 12 koloniahoz?
    de ha ismetli magat a tortenelem, akkor hogy illik bele, hogy az emberek teremtettek a cylonokat, mint azt az elso 3 oras pilotban lathattuk?
    mikor es hol kezdodott ez az egesz?
    raadasul az elso cylonok azok a kenyerpiritok voltak, akikben ott van a gatloaramkor...

    nem ertem en ezt, de segitsetek mar kibogozni? :D

    meghalok a varakozastol oszig, mire folytatjak...:)
    ez az utolso evad? mert akkor valahogy ki kell huzni meg ezt a 10 reszt, hogy mindenre valaszt kapjunk, bar a vegen gondolom ugyis nyitva hagyjak a sorozatot...

    nem lehetne egy BSG Begin vagy BSG Earth nevu sorozatot csinalni meg? :D

Új hozzászólás Aktív témák