Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engineeeer

    tag

    válasz ollie #355 üzenetére

    Én is vettem tegnap egy sunderert miután 3 2v2-t úgy buktunk a társammal h az ellenfél nem rakott se orbot se powert az elején csak átszaladt a mapon strikers-el és behozota a 3mas szintű sunderert,azzal h én powert raktam már el is buktam a meccset mert 100pont hátránnyal nem bírom leütni 1orbnál + még eruption-t és mine-t is kaptam...

    [ Szerkesztve ]

  • ChromeX

    addikt

    válasz ollie #355 üzenetére

    neem lehetetlen egyedül a king, de volt egy jo csapat akikkel 2szer egymás után aztán megint öszeszedtem emberek késöbb egy 3.ra

    azért ha belegondoltok erős a sunderer de, 110 power a képessége 80+ a strikers 90 ez ugye 280 képesség nélkül 200 és az csak egy sunderer, mondjuk neked nature az első orbod, swiftel kezdesz swiftclaw, a spec képességgel azzsem 990et sebez 800 a hpja a sunderernek a strikersnek alapon 600 600 a swiftclaw 80power meg egy windweaver 70 az 150 meg egy roots az 200 ha ez az orbodnál még az is lő meg a wind is messziről a swiftclaw behal de sebzett, na igy kb a strikerek tuti meghalnak és ha a megidézés után a sunderert már gyakod is ugye csak fele hp a summoning miatt, akkor őt is be lehet ennyivel verni sztem és neked haamrabb lesz 70 powered még egy csoport ijászra mint neki 110egy ujabb sunderere ami megintcsak fele hpvan jön, persze ehez ott kell maradni vagy legalább is a közelbe de ki lehet védeni elvileg, nem tom gyakolratba megy e függ a játékosoktol
    persze tény hogy jo lap nagyon, én is fentem rá a fogam

    [ Szerkesztve ]

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák