Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz gergomester #22651 üzenetére

    Miért vitatkoznék? Mást állítok. Jelen esetben amit tapasztaltam.

    Ha te mikrózol mikrózik ő is. Ráadásul a mage ugye területre knockol. Szóval neki jóval kevesebb mikró kell mint a maulereknek.

    Egyébként a flamét és a személyeskedést te is befejezheted. Nálad is és volgánál is látszik, hogy csak nekem tudtok írni. Ő írhatott volna onsetnek. Hiszen onset kb azt írta le amit én. Kétszer is.
    Te is reagálhattál volna csirkének is. Mégis engem tiszteltél meg. Pedig csirke is azt írta amit én.
    Idézem: "igazából az a pure shadow legerősebb kombója, pure nature sok esetben nem tud vele mit kezdeni"
    Te pedig az oink okán flamet csinálsz.
    Remélem volga a te helyesírási hibáidat is kijaviíja. Úgy lenne korrekt.

    Két dolgot vegyünk tudomásul.
    Egy: ez egy szakmai topik (valamint mindenki leírhatja a véleményét, tapasztalatát).
    Másrészt: Jön csirke. Kb azt mondja mint én. Te pedig kioktatóan, lekezelően írsz (ami szerintem flame) nekem és csak nekem.
    Maradjunk annyiban ha csirke szerint is ez a shadow insta t2 legerősebb kombója nature ellen. Akkor csak lehet benne valami. Az is érdekes, hogy még csirke is azt állítja nehéz megfogni. Talán ezen is lehet picit mélázni.
    Nyilván lehet fogni a mage rusht hiszen nem instant win. Kérdés, hogy az esetek többségében a shadow vagy a nature jön ki belőle győztesen. Szerintem döntő többségében a mage rush ül.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák