Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    Ma játszottam a Guns of Lyr pályán hát 1-es pozícióban voltam elég simán metn igaz a 3. juggernaut roham áttörte a védelmem de addig még tartottam a falt.
    Igaz 2 magas deckű és egy velem egyzsintű de mountainer meg hasonló lapszintű védte a msáik oldalt.
    Jó volt h nem tudtam mit kell csinálni de elsőre elég könynedén sikerült én a felső oldlat egymagam letisztítottam a többit meg védték 3-an.

    Másik Bad harvest advon.
    Kezdés már láttam baj van alacsony lvl-es deckek voltak.
    Én meg pont a 3-as pozícióba utálom azt még sosem védtem na mondom jó lesz advon védeni a vagont.
    Xfire miatt írni sem tudtam, de eljutottam aztán onnan kezdődött a nagy balhé.
    ott csináltam 3 Razort aztán azzal tartottam egy ideig aztána 4. pozícióba lévő társ szerencsére tudta mi a séma így én elfoglaltam az ő oldalán a 4. orbot majd sárkány construct és még 4 orbos seregem lett kipakoltam Strongholdokal a falat.
    Még akkor jól bírtuk ő még tudta tartani a déli rohamot.
    Az volt a nem semmi h a 2 játékos még a mellete lévő campet sem tudta elfoglalni az meg h az 1-es kb 20 perc múlva lőtte ki az első ágyút....
    Mind1 mennem kellet 2 sárkányom oda vezsett de a constructokkal lerohantma az előttem lévő campeket.
    Ezután elvesztettük a kelet déli orbjainakt és nem volt már csak 1-1 frst/nature orbom.
    A kezdőhelyet már izomból lerohanták közbe az 1-es ki is lépett...
    Időnként sikerült elfoglanom pár orbot így tudtam még 4 orbos egységeket lehozni utánna máár csak épületeket hoztam le.
    Én a végtelenségig artottma volna...de elfoygott a power írni akarma nekik ekkor még 3.an voltunk.
    Végülis az erődön nem tudtam átjutni de már a támadásra nem maradt elég erőnk még eljutottunk a fő feledathoz de oda már a társamnak is kiőtték a pár sárkányát ami maradt neki.....
    De vagy 1egy és fél óráig szenvedtem ott.
    iylenkor idegesítő h az első 2-ő kezdő volt nem tudom advon mit akartakígy...

Új hozzászólás Aktív témák