Új hozzászólás Aktív témák

  • OnSeT

    őstag

    válasz mikibm #16516 üzenetére

    és szerinted mégis mi alapján kellett vna felosztani a társaságot?
    rang nem jelent semmit. a csapat fele delayen van.
    ha reapernél meghúzom a vonalat akkor pl. én is megyek a kezdők közé.

    másrészről több embert eddig névről sem ismertem, aztán vannak azok akiknek a neve ismert volt számomra, de hogy pvpben milyen szinten vannak már nem.

    tovább megyek, több ember is másodlagos, harmadlagos gyak. teszt deckel indult amivel nem szokott ranked pvpzni.

    esetükben meg hiába a magas pvp rang ha nem szoktak azzal a deckel játszani akkor gyengébb teljesítményt mutatnak mint amit a rang alapján feltételeznénk.

    pl. ha valaki eddig csak lost soulsal tolta pvp-t s azzal elérte a legend rangod, ha a versenyre pl. twilightra vált amivel korábban még nem játszott, azzal jóval gyengébb teljesítményt fog mutatni.

    nem a deck erőssége miatt, hanem azért mert más stílusban kell azzal játszani.
    az alapok megegyeznek, de minden más eltér.

    a versenynek nem volt tétje, se nevezési díj, se nyeremény.
    ezért nem értem ezt a nagy visszalépési hullámot, mert nem arról szólt hogy elnyerjük a kezdők bfp-jét, de mégis úgy akarjátok beállítani a dolgot.

    ha mindig csak kezdők ellen játszatok, nem fogtok fejlődni, ahhoz az kell hogy tapasztaltabbak ellen is menjetek.

    ehhez meg kiváló lehetőség lett volna ez a verseny, csak nem éltetek vele.
    a kezdők szinte egytől egyig visszaléptek.

    tisztelet a kivételnek.

    illetve amit ingame is beszéltünk:
    egy hétig volt lehetőség a jelentkezésre, mindenki annak tudatában adta le nevezését hogy körmérkőzés lesz. de mégis a verseny félidejénél kezdtetek el nekem a beosztásra panaszkodni, hogy miért kell top200asok ellen menni.

    ezután felajánlottam nektek hogy a kezdők számára összeállítunk egy külön tabellát az összesített mellett. ezzel a lehetőséggel NEM ÉLTETEK!

    valamint a regisztrációs időszak alatt, megvolt rá a lehetőség hogy jelezzétek ha vmit problémásnak találtok. viszont nem jött semmi visszajelzés az idő alatt. :U

    a verseny egyik célja az volt hogy kicsit összébb hozzuk a társaságot, de amint látom pont az ellenkezőjét értük el vele...

Új hozzászólás Aktív témák