Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz Razuel #16025 üzenetére

    az a vicces h te mindig mondod a magadét, az egy dolog renbe nem kell velem egyetérteni, de olyan dolgokat jélentesz ki és utánna még én vagyok aki nem ért a játékhoz.
    pl most is az eruptos dologgal azé produkáltad magad..de nem baj.

    ha abba az értelmi fogytékba szenvedsz h csak az ismeri a játékot aki top akárhol van vagy attól hiteles mert bent van arról nem tehetek.
    Legtöbben a lost miatt vannak ott a játékosok nagyrésze is lost spalsh nyilván véletlen...
    vicces h mennyire elvagy szállva magadtól...
    Én enm emlékszem h bármikor is játszottunk volna meg eleve 1v1-et se játszottam hosszadalamsan soha mert midnig eluntam.
    kijelentésed több szempontból se állják meg a helyüket.

    mint mondtam nem az a lényeg h hanyadik vagy az mit bizonyít?
    tudást?azt is de nem kifejezetten azt.
    Az h mondjuk 100. vagy nem jelenti azt h te többet tudnál vag h én nem vagyok bent h kevesebbet.
    Te csupán azért mondod h faszságot beszélek mert h én nem vagyok a 200-ba és h én mennyire nem értek a játékhoz ezért.
    Ez a retardált felfogás ami neked van.De Linekiller is megmondta ahhoz h to200-bakerülj nem kell különösebb tudás csak rá kell ülni.
    Mellesleg midenkinek ott a lehetőség csinálhat lost decket azzal még kevesebb tudás kell a top 200-hoz, épp ezért találálták ki pont ezért op h minden kezdő könnyen érvényesüljön vele.

Új hozzászólás Aktív témák