Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz CptAdamica #5853 üzenetére

    Lenne mi be még belekötni, ne aggódj.
    Persze hogy nem jut eszedbe, ezért írtam az igénytelenséget.. ;)
    Pedig mennyivel hangulatosabb lenne a játék, mikor látod az embereket a lövedék nyomot, meg elvakítod őket, esetleg kihajolsz..
    Erre hoztam még fel a Pubg-t, a hitreget nem úgy értettem.
    Na mindegy, kezet lehet fogni az Activisonnel az Ea-nek, rendesen kiirtották a játékukat.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz CptAdamica #5853 üzenetére

    Már nem tudtok néha mibe belekötni.

    ó dehogynem... elég csak pár oldalt visszaolvasni vagy kicsit google-zni... hidd el rengeteg mindenbe bele lehetne :) csak a fanok szeretnek szemethunyni ilyenkor... amúgy megértem őket is, hisz idén elég szar volt az fps piac, így a nincs más a szar is jó.. (persze nyilván messze van a "szar"tól, de ennyi év után, egy ilyen nagy cégtől azért sokkal jobban várna a játékos... ha egy indie cég csinálná ezt akkor mindenki istenítené őket..ez a különbség)

    dave... igen, megvan a maga stílusa... de abban igaza van, hogy bőven van mit változtatni, már évek óta u.a. a szart adják el.. Ők is. A codosok is. Mindenki. Ritkán jön igazán jó játék, amely nem az előd sikerét lovagolja meg, nem az előd átskinezve, stb. A gond az, hogy nagyon alacsonyak az elvárások. Amikor robotkarú nőt raknak egy vh2-s game poszterére úgy, hogy közben az E3-on meg mindenhol azt hirdetik hogy ez a leghitelesebb vh2-s game evör... akkor ott már tényleg a vég..

    A másik meg, hogy úgy marketingelik, hogy ez a rész BF V, a legautentikusabb vh2 game.. Márpedig a leszakadó testrészek akkor beletartoznak. Ha már a robotkarú női n.ci katonák is: szóval ennyi erővel amekkora hülyeség az, ugyanekkora hülyeség ez.. és ez csak 1 példa a sok közül.
    Illetve arról nem is beszélve, hogy nyilván nem kell átmenni doom-ba, hisz nem az a lényeg, de egy nagy csatatéren mikor egy tank lerobbantja a fél karod vagy egy stuka lebombáz a 3.14csába, az igenis illeszkedne a játékba, hihető lenne. Csak hát azt le kell modellezni, stb.. azaz plusz munka. Meg erőforrás zabáló is lenne gondolom... így is magas gépigénye lesz sejtésem szerint
    . (az újraélesztést meg simán meg lehet oldani úgy, hogy ha lerobbantja valami a karod, fejed, lábad akkor nincs lehetőség újraéleszteni és rögtön mész újraéledni máshova... nem olyan qva bonyolult ez)

Új hozzászólás Aktív témák