Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz CptAdamica #8376 üzenetére

    Első világháborúba azért nem volt még annyi kütyü a fegyverekre sőt automata fegyver se volt igazán(hordozható), ha meg beleraktak volna csomó nem a korszakba illő fegyver akkor meg az lett volna baj
    Én jól elvoltam vagyok a bf1-es és célozni és ölni is tudok a fegyverekkel, nekem nem kell butított verzió hogy nincs vagy minimális szórás van, és nyíl egyenesen lő, bf5-ben könnyű gyalogosnak lenni lehet azért jön be egyeseknek jobban
    Amúgy simán lehetett állítani a célkérésztett a színét bf1-be is, ja hogy nem lehetett a tus meg minden frinc franc színét külön hát az olyan fontos :)

    Fegyverek karakterisztikája a bf5 el van cseszve szerintem, sima fegyver olyan pontos távolra mint egy távcsöves vicc

    Nekem a bf3-4 olyan nagy bajom nem volt, nem voltak a pályákkal a fegyverekkel olyan nagy problémák mint itt

    Bombázó miért ne bombázhatna párszor mielőtt töltő kört kellene csinálnia, gyengíteni kellene gyalogosokra vagy szűkebbre venni a sebzési területet és meg is lenne oldva(értem ez alatt hogy halálos sugarát kisebbre és fokozatosan gyengülne a sebzése sugarasan)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák