Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz CptAdamica #613 üzenetére

    Én mondjuk nem fogok játszani a Battlefield V-tel, de nyilván megnéztem a trailert, mert azért ez az FPS egyfajta "jelenség" a játékvilágban. Mint ahogy a körülötte kialakult hisztéria mindkét oldalát is nagyon érdekesnek tartom. Ettől függetlenül valahol megértem (pedig nem rajongok az állandó nyavajgásért, ami szinte minden filmet/játékot végigkísér), ha valaki egy realisztikus, jó kis II.világháborús shootert várt, akkor a következő képet elnézve felteszi a kérdést: "Ez mi a sz*r?"
    II. világháború
    Ugyanis ha a trailer ismeretének hiányában kiírnának egy szavazást, hogy ez a kép egy realisztikus II. világháborús FPS-ből van vagy egy alternatív steampunk világban játszódóból, akkor megnézném, hányan tippelnének az elsőre. :U

    És értem én, hogy "lesz customization, meg akartuk mutatni", de vicces, hogy ennyire nem látták előre a marketingesek, hogy ez lesz a vége, mert totálisan más volt a játékosok elvárása. Ezt egy 2. vagy 3. trailernek kellett volna bedobni, hogy amúgy ilyen is lesz, nem erre építeni a show-t. Valójában lehet, hogy egy teljesen téves képet alakítottak ki a Battlefield V-ről ezzel, mert mondjuk a "War Stories" pont olyan lesz, amilyet az emberek vártak, de hát ők most nem ezt látták.

    Mellesleg nézőpont kérdése, szerintem legalább akkora dedó ezer Ft-okat fizetni bugyuta skinekért, mint felháborodni a fentieken, de hát mindenki más, ez csak az én véleményem. Ahogy a "realizmus" megítélése is más egyénenként. Kíváncsi lennék, hogy pl. mennyire örülnél ha Alien mellé kellene bepattanni a tankba, hogy leszedjétek a Predator skinnel rohangáló 13 éves Kovács Pistikét a Battlefield V-ben. Pedig hát dedó fennakadni a testreszabhatóságon. Közben valószínűleg pont ugyanannyi Predator volt a II. világháborúban, mint műkarral a frontvonalon headshotokat osztogató, harci festéses amazon. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák