Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StevenKing

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én most kaptam ajándékba a Battlefield Bad Company 2-t. Multik terén teljesen kezdő és tapasztalatlan vagyok, viszont erről a játékról sok jót hallottam és én is szeretnék vele multizni. A lényeg, hogy a gépem alkalmas a játék futtatására. A single tökéletesen fut, kipróbáltam. Viszont a multi részt indítva már az account kreálásnál elakadok, mert valamiért nem enged tovább, azt kéri ismételjem meg, amit megtéve újból ezt a felugrót kapom. Én csinálok valamit rosszul?
    Ha fontos 64 bites win 7-et használok, router mögül. Olvastam az első hsz-ban, hogy router mögül játszóknak kell valamit állítani, ha nem menne a játék. Nem tudom rám is vonatkozik-e, de ha állítanom kell valamit azt hol és hogyan tehetem meg? TP-Link routerem van.
    Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

    Ha a feleséged és az ügyvéded fuldokolna, és döntened kéne, étterembe mennél vagy moziba?

  • StevenKing

    csendes tag

    Sikerült accontot kreálni, most már beenged, viszont alig találok ellenfeleket. Automatán próbálnék deathmatchbe belépni, de ahol találtam az elején ellenfelet, már azóta ott sincsen.
    Segítsetek, hogyan tudok "élő" szervert találni, ahol nem csak profik vannak és talán hébe-hóba egy kezdőnek is akad sikerélménye.
    Ebben a játékban nincs hasonló mint a Counter Strike-ban? Havernál láttam, hogy ott egy csomó szervert ki tudott listázni. Nekem itt a Battlefieldben semmit sem listáz ki, csak azokat ahol már előzőleg játszottam, de új helyre csak akkor kerülök ha automatán bedob valahová, de oda meg hiába mert nincs ki ellen játszani. :(
    Bocs, hogy ennyire mások számára alapvető dolgokat kérdezek, de mint írtam kezdő vagyok multiban.
    A google-ban találtam szerverlistát, de ezt én hogyan tudom a játékban előhozni vagy az ott talált adatokat a játékban használni?
    Ismét csak köszönet ha valaki tud segíteni vagy legalább megpróbál!

    Ha a feleséged és az ügyvéded fuldokolna, és döntened kéne, étterembe mennél vagy moziba?

  • StevenKing

    csendes tag

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget :R , így már sikerült egy ilyen lámának is mint nekem beindítani a multit, bár a sikerélményt egyenlőre hagyjuk :O , de játszani végre tudok!
    Tényleg hálás vagyok, hogy segítettetek! Ezer köszönet!

    Ha a feleséged és az ügyvéded fuldokolna, és döntened kéne, étterembe mennél vagy moziba?

Új hozzászólás Aktív témák