Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyi94

    senior tag

    válasz HollyBoni #35504 üzenetére

    Szia! Én tavaly Herr Z-től vettem garantáltan 4magosítható b55-ös amd-t, ez eléggé jó árban volt, de ha nem szimpatikus ez a megoldás megveheted a boltban is. Alaplapnak ez tökéletes lesz, belemennek az új bulldozer procik is ha később fejleszteni akarsz. A ram most elég olcsó, ezért érdemes sokat venni belőle 8gb 13e Ft, 4gb 10. Mivel az a 3e Ft nem sok, ajánlottabb arra beruházni. (én is a fogamhoz vertem a garast, most meg nem tudok mit csinálni a 4gigámmal, mert munkához kevés). Eddig ez így 60.000 Ft. A videokártya lesz a vízválasztó, ebből vehetsz amd-t vagy nvidiát. Így 150.000 Ft -nál vagyunk. Ha már van tápod, házad, hdd-d meg odd-d, ennyiből kijösz, ha ezek is kellenek, írj.
    Ez így elég sok pénznek hangzik, viszont ha egy kategóriával gagyibbat veszel mindenből, lehet, hogy kijössz 100.000 környékén, de az a gép elég hamar el fog avulni és csak nyűgöd lesz vele. Ja és természetesen ezekhez hasonló alkatrészeket találhatsz az aprón is olcsón, feltéva ha szereted a használt dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák