Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz megint én #27855 üzenetére

    17.
    A lag megszüntetése. Nagyon laggos szinte az összes szerver, elég zavaró.

    18. (bár lehet sokan nem értenek velem egyet)
    A squad respawn teljes likvidálása a játékból. Már a bétában sem értettem miért kell ekkora marhaságot beletenni teljesen illúzióromboló.

    [ Szerkesztve ]

  • Xaels

    félisten

    válasz megint én #27855 üzenetére

    2. Legyen egy fegyver eldobás gomb. Ha nem kell a fegyver attól még másnak eldobhatod.

    3. Fix sebzést ugye azért csak a törzsre mérten vegyen le, mert a fejesbe mindenképp illene halni.

    4. Szerintem a 3D spot-tal ki lehetne békülni, csak annyit kéne hozzátenni, hogy a sűrű lombozaton és házon keresztül azért ne lássuk már illetve ide tenném a névkiírást is. Elég gáz amikor az ellen nevét kiírja pirosan és ugyanúgy átlátod a falon keresztül is.

    5. Ez könnyen megoldható lehet egy + gomb beiktatásával a bal oldalt. Ha rányomsz eltűnik az élesztés ikonja a hulládról.

    12. Önmagában szerintem a koncepcióval nincsenek nagy gondok, ha működik mindkettő akkor használhatóak, csak ugye néha szeretnek bugolni. Ezeket megszüntetik szerintem jó lesz.

    14. Nem értelek, Robbanáserősítő miért ne lehetne. Igazából inkább azt mondanám, hogy a rakétában lévő robbanóanyag nem mindegy mi(attól még a hordozó rakéta lehet ugyanolyan), a kémia rengeteg dologra jó. A perkek nagy része ebben a játékban akárhogy is nézzük azért sokkalta reálisabb mint bármelyik konkurenciában.

    16. Ezt felesleges szerintem megfogalmazni, hisz pont ezért csinálják a 3.0-át és nem marad a játékban a 2.0...

    Amúgy nekem is egyik nagy kedvencem az In Flames, főleg Whoracle, Clayman és Reroute To Remain albumok. Igazából 3 együttes van akiket minden körülmény között meg tudok hallgatni. Ilyen a 1. Judas Priest, 2. In Flames, 3. Stratovarius. Judas Priest lesz idén úgy néz ki Szigeten.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák