Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz megint én #27854 üzenetére

    1. Ne jelezzen be a CK HC-n.
    Ezt gondolom nem kell megmagyarázni.

    2.Ne legyen muszáj elsődleges fegyvert vinni.
    Mert van, hogy csak pisztolyozni akarok. És vannak olyan szerverek, amik only pistol.

    3.A mellvért fix sebzést szedjen le. És ha lehet akkor legyen több féle mellvért.
    Vegyünk egy példát. Lenne mondjuk egy mellvért -10damage, és egy sniper ami sebez 100at. Akkor nem sebezne csak 90et.
    És egy másik fegyver mondjuk egy sörétes puska (shotgun) aminek egy sörétje sebez mondjuk 20at, és így csak 10 lenne belőle.
    Mivel így sokkal jobban hasonlít a való élethez.

    4.3d spotot csak a squadod lássa! Vagy csak térképen.
    Ez a 3dspot az egyik legnagyobb marhaság a BFBC2-ben, rengeteg embernek nem tetszik, és egyáltalán nem reális.
    Ezt ha meg is tartanák a Battlefield3-ban, akkor legalább csak squadon belüliek lássák. Mivel ha valakit spotolnak arra ha 32 ember elkezd vadászni, az kissé túlzás.

    5.Felélesztésnél legyen, vagy lehessen nem felkelnie a felélesztettnek.
    Én is, és mások is gyakran kerülnek olyan rettenet bosszantó helyzetbe, hogy meghalunk egy fedezék mellett,
    és mellettünk egy agyhalott a fedezékből 5-6xis feléleszt a halálba.
    De van olyan is, amikor például kifogy minden lőszer, és végre meghalunk, és éledhetnénk újra teli tárral, de nem, mert jön egy medic és feléleszt.
    Ezeket nagyon könnyen ki lehetne küszöbölni. Mégpedig ha a felélesztett személy lenyom egy iránygombot (w,a,s,d), vagy a tüzelés gombot.
    Amennyiben nem nyom semmit, ott fekszik. És nyugodjék békében!

    6.Kis járművek fizikája. Pl quad, hummer, stb.
    Normális gyorsulás, farolás, és ha a fejére esik az ember, akkor haljon bele, ne pedig visszapattanjon megint kerékre.

    7.Mindig ugyanazon az oldalon száljon ki a járműből!
    Nagyon idegesít, ha például a jobb oldalamra pakolják a C4-et és gondolom kiszállok, és elfutok, de engem is pont jobb oldalra rak.
    Vagy például meg akarom javítani a tankot, és direkt úgy fordulok, hogy a kiszállás pillanatában már fedezékben legyek, erre pont az ellenfélhez rak.

    8.A low grafika ne legyen előny.
    Miért tűnik el a bokor, a lombkorona, és minden egyéb, ha leveszik a grafikát? Ez akkora marhaság, így mindenki, még akinek jó gépe van, az is leveszi a grafkót.
    És ez szerintem tisztességtelen előny.

    9.Ne lehessen configolni sportszerűtlen dolgokat.
    Ezt gondolom nem kell magyarázni.

    10.Hosszabb név, és klánnév lehetőség
    Mivel a 6 karakter nagyon kevés, 9 kéne minimum!

    11.Élethűen át lehessen menni tankkal a falon.
    Nagyon gagyi, hogy néha megakad a tank a vékonyka falon. És egyes piszkafa vékony kórlátokon sem.

    12.Értelmes friendlist.
    A friendlist, és a szerverlista olyan hihetetlen mértékben gagyi a bfbc2-ben, hogy olyat semmiképpen sem szabad ismételni.

    13. Gránátok fizikája.
    Olyan gagyi főleg a Counter strikehoz képest ahogyan itt a gránátok repülnek.
    Miért van az, hogy bedobja az ember az ablakon, és mégis visszapattan? És ha az ablak fölé dobja, akkor pörög egyet a levegőben és utána berepül?

    14. Perkek.
    Kérem, a perkek, kiegészítők ne legyenek a játékban, de ha lesznek is, legyenek logikusak és reálisak.
    Például minek robbanáserősítő? Ugyanolyan rakétát lő ki az RPG, de az egyik 100at, míg a perkel 125-öt sebez. Ennek így semmi értelme.
    Legyen inkább úgy, hogy választhat többféle rakéta közül, páncéltörő, gyalogság elleni, légvédelmi stb.

    15.Mindennek legyen súlya...
    Ez a legöszetettebb a kérések közül, de nagyon jó lenne, ha mindenki mindent vihetne, nem is muszáj kasztokba rendezni
    (assault, medic, engi, rcon). Lennének fegyverek, gránátok, rakétavetők, hangtompítók, mellvért, kiegészítők, és minden egyéb.
    És mindennek súlya lenne például M4A1 3,8 KG. Gránát 1KG.
    A katona vihetne magával maximum 50KG-t. De minél könnyebb a felszerelése, annál gyorsabban gyalogol, sprintel.
    Például vihetne magával mindösze 1 pisztolyt, néhány tárral, és már ő lenne a pályán a futóbajnok.

    16.Destruction 3.0
    A destruction 2.0 nagyon korszakalkotó, és jó játékélményt biztosít. De vannak nagy hiányosságai.
    Például, vannak helyek a házakon, amikre hiába lő az ember, nem történik semmi.
    Ezen felül amikor már omlana a ház, előbb nyekereg-nyikorog, és utána dől össze.
    Rengeteget játszottam a játékkal, de még csak egyetlen egyszer haltam meg omlás miatt.
    Még ami hülyén néz ki, hogy a háznak egy bizonyos százalékát kell lerombolni és csak utána dől össze.
    Ez akkor vicces nagyon amikor az egész alsó szint már ki van lőve, de mivel a tető még ép, ezért nem roskad magába.
    Ennek az ellentéte, amikor a tetőt szétszedik, és a második emelet egy kis részét, mégis összedől az egész.

    De mind közül a legfontosabb, hogy figyeljenek oda a csíterekre. Mert nagyon tönkreteszik a játékélményt.

Új hozzászólás Aktív témák