Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anshin

    csendes tag

    válasz ciry #18975 üzenetére

    De látod milyen finom voltam??? ;Đ Sajnos nem volt túlságosan kommunikatív a társaság, vagy csak a nagy harcban nem láttam, hogy írt valaki, minden esetre, nagyon jó és erős ellenfél volt tegnap a szerveren, igen jól tolták, toltátok, ritka hogy ilyen erős játék van, ezért kicsit sokáig tartott, mire belejöttem, addigra meg mindenki elment, de lehet csak azért lett jobb a játékom ;Đ

    Így van, engem nem érint a sniper korlát, bár megértem, hogy ez azokat bántja, akik igazán jól játszanának a kasztal. De én is úgy vagyok vele, hogy inkább legyen gyors és feladat orientált a játék, mint sem emberek tömegei üljenek bokrokban, félreeső területeken és onnan lövöldözgessenek.

    Egyébként kétféle társaság van, aki megvan a recon kaszt nélkül, meg aki nincs. A vLr szerverre valószínű egy idő után azok járnak majd fel, akik inkább a többi kasztot szeretik, így vita és fikázás helyett, majd játék lesz. Akik meg ezt nem komálják, olyan helyre járnak, ahol nincs kaszt korlátozás. Ennyi :)

    Talán még ez az NSR dolog jobb is, mert így mindenki tudja, hogy ha azt választja, akkor halál, így nincs az, hogy megpróbálom, hátha nincs több sniper, aztán megy az admin kill. Recon kaszt elhagyható a játékból, még az engineer és a CG-je nem, azt sokkal nehezebb igazságosan szabályozni, mert nem lehet ott az ember, hogy mindig épület vagy jármű ellen használja-e a fegyvert, engineer meg kell, mert járművekkel nem lehetne mit tenni.

    Nincs jó megoldás, de ahogy nézem az álláspontok se közelednek :)

Új hozzászólás Aktív témák