Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    én dx9 -be meg Low beállítások mellet tolom mert elég régi a gépem (főleg a processzor,memória kevés)
    elég érdekes dolgot vettem észre
    a tereptárgyak(házak,betonkockák,kerítések,fák,hasonlók) egy bizonyos távolság felet elütnek de a katonák nem elég sok helyen észrevettem
    ha távcsövessel vagyok simán látom a hogy ott fut majd leguggol mondom fejbe lövöm de mikkor rázoomolok akkor veszem észre hogy egy sor tereptárgy mögött van ekkor jön a fejére a Mortar Strike
    [link][link]
    [link][link]

    vagy ha UAV helivel megyek simán követem az embereket mert a házak tereptárgyak nem takarják őket csak mikkor közelebb repkedek akkor látom hogy miért nem tudtam legéppuskázni
    [link][link]
    [link][link]

    amúgy most kipróbáltam UAV heli + V Smoke hát azt kell hogy mondjam hogy a távcsövesek meg voltak őrülve mert nem tudtak gubbasztani a fél pálya mindig füstbe volt az volt a legjobb ha a M-com és a védők közé toltam a füstöt akkor megindultak a M-com felé és szépen le is lehetett őket szedni egy jól összeszokott csapat füst mögött se perc alatt győz (persze pontosan láttam hogy hol vannak a fentebb leírtak miatt)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák