Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bavid #8492 üzenetére

    szerintem jó a hc,jobb tud lenni,mint a sima,márcsak a gusztik és gl-ek kisebb száma miatt is...mondjuk ott meg az m60-as medic-ek tarolnak :) szerintem a spotolás nagyon nem való a gémbe,esetleg csak az UAV-val látom reálisnak,de azt HC-ben is meghagytam volna.meghát jó,hogy oda kell figyelni,a csapattársak végülis látszódnak,a medik meg ha hatókörön belül van,látja is általában a killt,ha nem,max rápróbál az ember az ellenség hullájára is :D
    viszont pont a gusztihiány miatt nagy kinlódás a tank,hiába jelölöm meg,sose akaródzik senkinek kilőnie,és sokkal több killt ki lehet tankkal hc-n osztani,az m-com is sérülékenyebb.nincs rosszabb,mint amikor a béna ellenfél,akit amúgy szétgyaknak a védők,tankkal bont m-comot messziről+ugye az elengedhetetlen mortar,és a védők nem sokat tudnak tenni,ha bújik az ember,ugye halott ügy,ha kimozdul,leszedik a sniperek.
    de összességében végülis jobbszeretem amiatt is,mert sokkal több kill van általában,és rém nudli pont jár az objektivákért sajna...nomeg hc-n sok élesztenivaló is akad,ami szintén kill pontértékű :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák