Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Az mondjuk tényleg érdekes, hogy jogtalanul kidob a szeró. És hogyan dönti el, hogy kit dob ki? Aki utoljára lépett be?
    Amúgy számomra iszonyat nagy csalódás, hogy egy alapvetően többjátékos módra fejlesztett címnél ilyen alapvető dolgokra nem figyelnek, mint az autoteambalance. De az is érdekes, hogy nem tudták kijavítani azt, hogy kilássak az Mg-ből. Ez már többször az életembe került :DDD
    Vagy pl ez a kimegyek a pályáról és 10 sec után commited suicide. Egy fokkal jobb, mint az, hogy láthatatlan falba ütközöl, de mikor heliből ugrok ki vagy véletlen túl magasra emelkedem helikopterrel akkor is berobban az egész heli és a társaim is szopnak mind emiatt. Nem beszélve a UAVről, mikor sokáig tolod és kezdőn állsz végig. :O
    Azért valljuk be, hogy ezek mind-mind igénytelenséget sugároznak. :F
    Nem beszélve a sebzésmodellről. Volt, hogy engem azzal a kis szar smgvel terítettek le távolról én meg sniperrel nem tudom ellőni. Olyan, mintha a fizika csak a mesterlövész által leadott lövésekre vonatkozna. :(((
    Tegnap Panamán 5 golyót lőttem ki egy egyhelyben álldogáló engineer bácsira. Egy sem talált. És nem bennem van a hiba, mert máskor meg 10 sec alatt 5 embert terítek le fejessel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák