Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz SimonYana #33502 üzenetére

    akkor lagol valaki ha a pingje túl magas, lag mint akadás, szokták mondani fps esésre is, ha túl kevés akkor fps lagod van, ami ugye a játék játszhatatlanságát eredményezi - ha kevés az fpsed az eredményezhet szemmel látható lagot is egy szerveren rád tekintve, pl remegve mész, hol eltűnsz hol pedig felbukkansz ill ha még magas a pinged (lagolsz), akkor a találatod annyival később fog célba érni, rosszabb esetben el sem ér

    a ping az ugye egy protokoll és megadja hogy a tőled küldött jel mennyi idő alatt ér a célhoz ill onnan hozzád, ms-ban szokták mérni, ugye minél magasabb annál több idő mire a jel visszaér hozzád, ez pedig eredményezi a lagot - hogy valaki szakaszosan lát valakit, vagy éppen te azt az illetőt

    másik zavaró tényező a pocket loss, ugye csomag veszteség, a hálózaton csomagokra bontja le pl a routered a küldendő adatot, a fejlécébe meg beleírja a cél állomás ipjét, ezek a csomagok el tudnak veszni a hálózaton, ekkor jöhet létre pl mikor lövöd az ellenséget de az cseszik sebződni... de ez gondolom előbb van jelen magas ping esetében mint amúgy, nekem ez az ami okozhatja a sok fejtörést, fos invitel net ami ennek ellenére méregdrága is!!! invitel suxx! gyűlölöm őket! amiért szar szolgáltatást nyújtanak méreg drágán! remélem hazánkban is ingyenes lesz az internet, és akkor megeszik, nagyon kihasználják az "invitel" területen élőket... ahol van mcom ott fele annyi a net mint ahol nincs konkurencia!! 9900huf a 15 megabit, ami szerintem közel sincs annyi.. ezen nagyon sokat bosszankodtam... mostani 8 mega ami 6,8 kerül 9000be, nem váltok csomagot mert ki tudja mit hoz a jövő, az is lehet h lesz valami alternatív megoldás, az is lehet hogy elrendelik az internet árcsökkentését mert ez eléggé ellene van a fejlődésnek is...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák