Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Én tegnap játszottam egy pár kört valpán, de szétaláztak minket helivel, jó messzire mentek már majdnem pályán kivül és onnan kb esélytelen leszedni, at4-el is, társak vagy betracelték 100x amikor közelebb volt és jött a füstözés, nem azért de ez a heli füstözés egy k.rva nagy vicc, füstnél nincs is várakozási idő, rádől a jobb klikkre azt ennyi. Érdekes amikor gyorsabb lett a tracer soha nem nyomatták ezt a füstöt, könnyű is volt tracelni, azóta a tracer csiga lassú lett újra, eltalálni is nehéz még közelről is ez meg leolt egy kattintással, nem valami jó érzés (ez a tehetetlenség). Volt olyan is hogy meglövöm gustav-al helit és nem robban fel mert valami extra páncél van rajta vagy mi a tököm...mondom jah hogy ilyen is van, hát néztem egy nagyot. Egy olyan kérdésem lenne még hogy az at4 az milyen volt patch előtt, mert akkoriban senki nem használta, ezek szerint patch után könnyebb lett?
    Utólag hozzá teszem hogy már nagyon régóta nem használok tracert, valahogy leszoktam róla, de ezek után már túl sok értelmét nem is látom, hogy újra elkezdjem használni.

Új hozzászólás Aktív témák