Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz gergo0328 #29557 üzenetére

    Persze hogy nálam van a hiba... első hiba az volt hogy megvettem második hogy elkezdtem harmadik hogy még nem töröltem le... fingatósabb gamekkel tolom boldogan virágboltról semmi ilyesmi anomáliával.... :U Game boosterről nem halottam de ha jól értem futásjavító kis program lenne, talán megpróbálom, de eddig sem az fps-el volt a gond, mert abból van a legtöbb a gamben :K
    Mellesleg világszerte szenvednek a felhasználók a hibáktól, több ilyen fórumot is olvastam, valakinek semmi sem segített... jelen esetben nekem sem!

    Sephi:
    Ha 980x bug akkor fasza, megtudom csinálni hogy 4mag legyen aktív, kérdése e hogy akarom e, a válasz pedig hogy nekem ez ennyit nem ér, hogy minden game előtt bios piszka, majd game után bios piszka! :( :( :(

    haly:
    jó szemed van... :U 22"-os 2ms-es LG-t váltottam a samu péklapátra és nem veszek észre semmit! Mellesleg a laptop az laptop, tessék pc előtt is észrevenni a dolgokat ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák