Új hozzászólás Aktív témák

  • Templ@r

    tag

    válasz gabipaci #17979 üzenetére

    Jó kérdés, picit jobban el kellene gondolkodni rajta, de elsőre a következők jutnak eszembe (bár azt nem tudom, hogy ez az admin tool-al érzékelhető-e):

    1. kill - viszonylag rendszeresen időközönként megöl valakit az elsődleges fegyverével (nem feltétlenül mindig távolról).
    2. kill - időnként megöl valakit a pisztolyával, késével, vagy jelöl a tracer dart-al.
    3. spot - viszonylag rendszeresen spot-olja az ellenfél játékosait és kap is érte spot assist pontot.
    4. spot - motion sensor használata - és kap is érte assist pontot.
    5. kiegészítő fegyverzet használata - mortar strike, c4 - használja a kiegészítő fegyverzetet, és ezáltal "történik" is valami: vechicle damage, m-com damage, kill, kill damage assist, stb...

    Szóval én nem értek az admin tool-hoz, de ha a fenti események érzékelhetőek valamilyen formában, akkor ezen szempontok szerint fel lehetne állítani olyan feltételrendszert, amely x időtartam alatt vizsgálja egy sniper tevékenységét és ha nem üti meg a feltételek alapján megszabott minimumot akkor warning után kick-eli az illetőt (vagy valami hasonló).

    [VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

Új hozzászólás Aktív témák