Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz pRoject22 #6630 üzenetére

    "de én látom a szebb grafikát és az élvezetesebb játékmenetet :U"

    Csak 8 év van a 2 játék között szval grafikailag ezen nincs meglepő , bár a 2042 az 1 és az 5-höz képest visszalépés , esetleg jó indulattal is csak kb azonos.
    Az hogy még fél kör bf4 után sem érezted a difit egy valódi fps és egy ilyen valami izé között nem is értem. Már szimplán a menüben érezhető hogy az egyik az egy tényleges játék a másik meg csak egy techdemo extrákkal.
    Azt meg hogy "élvezetesebb játékmenet" ...., konkrétan nem tudom elképzelni.
    A 4-ben ca~20 mód van , 7 alap és annak variációi. Ebből melyikben sikerült tolni egy fél kört? :DDD XD

    #6629CptAdamica
    Akkor ezt jelenti a haladás a korral hogy lenyeljük a szemetet és lehet alfa/béta tesztelni.
    Egy bejáratot címről sem tudnak már rendesen bőrt lehúzni. Csak arra eveznek amiből minnél több pénz befolyik, ez nem igaz hogy nem tűnik fel.
    Ez az új trend hogy content nélküli,mindenhonnan összelopkodott félkész valamit kiadnak.
    Ennek azért nem kéne tapsikolni , sőt főleg ennek fényében felértékelődik hogy azt amit anno kaptunk aka mint játék az kb ég és föld ehhez képest.
    Ha neked az a boomer aki ezt nem veszi be és nem áll a sorba az új trendért akkor gratula.

    #6631omfgk
    Hatalmas +1 :R

    Feleslegesen próbálkozol , nem értik.
    Ez az új trend , be kell állni a sorba mert akkor mi is menők leszünk.

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák