Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz IntelKiller7 #12586 üzenetére

    Ha megnézed a képet akkor láthatod hogy már 2:23 óta megy a kör és ekkor léptem én be
    Tehát
    Volt a szerver kezdés ellőt valamennyi idő majd pálya betöltés aztán még 2:23 mire beléptem, és még ekkor is volt Ai sőt még nem is volt meg az oldalanként a 32 fő, és hol vannak már a 128fős szerverek

    És igen a moslék a játék
    Hova lett gránátom, sőt annak a gránátnak 4felé kellet volna jönni és úgy robbanni
    De ugyan így a füstgránát, sima gránát , minden amit el lehet dobni így viselkedik, vagy megmarad a pályán vagy eltűnik a semmibe
    De ez egy hiper szuper játék

    (#12587) pRoject2HUN

    Az hogy dolgoznak miegymás nem érv erre, a többi résznél is ugyan így játszottam ugyan ilyen időpontokba és ott 10hónappal a megjelenés és plusz tartalom után pár héttel nem volt gond játékosszámmal
    Egyszerűen ezzel a játékkal max csúcs időben mikor vége az iskola akkor játszanak számottevően

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák