Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Csuklástól biztos szenved az anyja annak aki ezt engedte így kiadni, én is emlegettem

    Mi a francért nem tudják már javítani a hibákat , nem majd meg valamikkor

    Eltelt kb 3 hónap és letojják ez a nyomi játékot

    Leéledek a helivel azon pillanatban be is van mérve, nem ám akkor kezdik el bemérni nem már csipog hogy jön a rakéta

    Apache helivel vagyok a kis heli ellövi a elterelőt, utána szépen bemérem kilövöm az első talál, kilövöm a másodikat rá köröz körülötte elrobban és meg se sebzi :(((
    Aztán rám fordul és a kis gépágyújával egy sorozattal sz@rrá lő

    És az hogy Apache és a másikba nem tud beülni csak squad társ gunnernak kikészít, az esetek 90% egyedül repkedek, most legutóbb egy nyomi hát nem arra használta hogy oda éledt és egyből ugrott is ki
    Nálam még sose volt idegen, és én se tudok beleülni mert direkt próbáltam, vártam míg megjelent de nem engedte a rendszer hogy beüljek

    És tessék, egy kis trollkodás, én biza nem leszek védő, amíg így van megcsinálva tuti, és még és is trollkodok a védőknek, kezdésnek egy páncélos mínusz

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák