Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz gyiku #86210 üzenetére

    Üdv!
    Ugye ez az a szerver, amiről szó van.[link] Elég sűrűn megfordulok itt, de az utóbbi időben csak akkor lépek fel, ha ez a ritka, gusztustalan féreg Kijaravonohoven nevű admin nincs fennt. Azt nem tisztem eldönteni, hogy mennyire tiszta játékkal éri el az eredményeit, de hogy pofátlan mint a piaci légy, az tuti. Egy-kétszer már eljátszotta velem, hogy egy oldalon voltunk, én kb. 1 másodperccel hamarabb ültem be a tankba, mint ez a seggfej, így neki marad volna a gúnárkodás. Kb. két másodperc múlva ahogy elindulok a bázisról, azt látom, hogy " killed in action" vagy mi a rák felírat, majd megint a kezdőn vagyok, ez meg viszi a tankot, mintha mi se történt volna, és nem csak erről az egy esetről van csak szó.
    Szóval, mit várjon az ember egy olyan admintól, aki képtelen kivárni azt a max fél percet, hogy beszálljon egy üres tankba, ráadásul egy 3200 ticketes körnél, ahol nem 20 perc alatt fut le egy kör.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák