Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeadMeat

    veterán

    válasz lofagi #31619 üzenetére

    Jó-jó, nem mindenkinek lehet olyan fasza csítje mint kendnek... ;] :P

    Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

  • sixpak

    nagyúr

    válasz lofagi #31619 üzenetére

    "Ebben milyen taktikát látsz?"
    Mi köze van a taktikának ahhoz, hogy valaki hc-n vagy normal-on tolja? :D
    Én néha játszok tdm-et, de inkább járművezek, azt jobban szeretem.
    Nem hiszem el, hogy a sokan a HC módot tartják könnyűnek, miközben normálon mindenki világít mint egy kibaszott karácsonyfa, a járművek maguktól javulnak :Y (ezt már évek óta nem tudom feldolgozni :D ), hogy a többiről ne is beszéljek.
    Nekem semmi bajom a normál szervereken játszókkal (én CoD4 óta hc-n adom elő), de soha nem kérdeztem meg senkit, hogy mi a jó abban, hogy szerelni sem nagyon kell, mivel fél perc alatt megint 100%-os a jármű meg ilyenek....
    Persze lehet jönni olyanokkal, hogy normálon fejre kell célozni...miért, hc-n nem? :K
    Meg itt sokkal jobban kell célozni...haha....bullshit.
    Ki amit megszokott, azt preferálja. Még az a vicces, hogy sokan sírnak mert túl erős ez meg az, nerfelni kéne....vicc.
    Akkor mi lenne, ha kivennék ezeket a faszságokat, hogy magától javuló vehicle, etc.
    Na akkor látnám értelmét a sírásnak. :D
    Az első mondat kivételével általánosságban írtam a dolgokat, nem feltétlen csak neked.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • zack

    nagyúr

    válasz lofagi #31619 üzenetére

    Azt hittem kiléptél. :)
    Abban a körben amikor kifagytál, 2,5 k/d-vel végeztem. Láttam, hogy nem nagyon ment neked. Ezért mondom, hogy minden játékmód más tudást illetve rutint igényel, és kár valakinek a k/d-ját méltatni amikor nem tudod mi van mögötte, mert csalóka.
    Örülök hogy feljöttél, láthatod, hogy nem könnyű akár 1-es k/d-t is tartani, mert sokfelé kell figyelni. Pedig ez még nem is volt pro brigád. Gondolom most már azt is átlátod valamennyire, hogy itt 50/10 meg 45/8 k/d-t nem azért tudnak csinálni mert pro-k. Én erről a játékmódról beszéltem, amikor a csítereket említettem, te is láttad hogy itt jóval könnyebb kiszúrni ha valaki a "4. dimenziót" használva lövöldöz össze 4-5-6 k/d-vel. Azóta letoltam 15 kört. Csak két aimBOT-os volt, ez nagyon jó arány.

    Jó a CQ is, szoktam játszani, de ritka a jó játék, és amíg végig szenvedek egy 500-1000 ticketes kört, addig a pörgős TDM-ből letolok 6 menetet legalább. A CQ akkor jó, ha tudják a csapatok mit kell csinálni. Amit valljunk be, igen ritka. Warozni bármikor mennék profibbak ellen. Ők legalább tudják mivel lehet nyerni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák