Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz Heavyrain #13770 üzenetére

    passz, talán egy újabb (vagy régebbi) drivert szedj le a vga-hoz

    nekem egyébként régen csinálta ezt mikor még kipróbáltam milyen a bf3, hogy megvegyem-e, akkor szar gépem volt, de ugyanígy csak initializing és nem indult
    nem mondom, hogy neked a hardver miatt van ez a gond, csak azt, hogy nekem a miatt nem ment
    de korábban volt másnak is itt a topikban initializing problémája, ha visszakeresel lehet találsz rá megoldást is

    (#13771) Cris99 én is azzal veszek fel és jó a minőség :D 720p, 1080p, original méret, bármi ami jólesik..

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

  • t256

    őstag

    válasz Heavyrain #13770 üzenetére

    Szia!
    Egy dolgot nézz meg légy szíves amikor elindítod a játékot battlelogból. Küldj le mindent a tálcára és nézd meg, hogy teljesen véletlenül nincs-e a háttérben egy inaktív origin ablak, ami frissíteni akar, de jóváhagyásra vár.
    Nálam már többször előfordult. A játék Initializing résznél beragad emiatt.

    (#13754) RD4N33 ! Részemről mindegy, legyenek ESL szabályok. Csak játsszunk már egyet!
    Kezdésnek én már javasoltam a 19:00-át, mert nekem 20:30-kor el kell mennem itthonról.
    Ha holnapra tolódna a dolog, az sem baj, mert délutántól már ráérek.

    Pályára nincs ötletem. Valami Infantry map kéne természetesen. Félve javaslom a Grand Bazaart, ugyanis utálom és nem is ismerem.
    Csak alapjáték pályáin mennénk, igaz?

    [ Szerkesztve ]

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák