Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz devilinsid3 #812 üzenetére

    Ha NEKEM nem laggol, akkor ne haragudj már, hogy nem megyek oda ahol NEKED nem laggol.

    Pár hsz-el korábban még te mondtad artikának, hogy nem fogsz előtte lebegni, hogy kiszedhessen a légvédelemmel, akkor nem értem, hogy nekem miért kellene előtted állnom, hogy szétszedd a Strykerem.
    Te is tudod, hogy kb 10-20% esélyem van a helikopter ellen, mert ez nem légvédelmi jármű.
    Annyira nem vagy retard, hogy úgy repülj, hogy nekem is jó legyen, max véletlenből, de akkor meg úgyis rózsavíz van a kopterednek...

    Ez a tudás barátom... tudni kell mikor és hova kell visszavonulni, és mikor és meddig lehet előretörni.... Nem birka vagyok, hogy ész nélkül menjek előre, mint ahogy te sem repkedsz a szaroddal agyatlanul.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák