Keresés

Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz tkesy #49558 üzenetére

    Jettel miért nem érdemes elindulni? Szerintem eddig is nagyon erős volt, most meg főleg. Könnyebb irányítani, a helit egy pillanat alatt szét lehet kapni, mivel a tankok gyengébbek lettek, így szerintem azokat is... Talán jet ellen gyengébb lett, egy picivel többet kell belelőni a másikba, de legalább van esély elmenekülni, ha valaki egyből rádrepül, miután felszálltál... :) A fegyvereknek egy picivel nagyobb lett a szórása, de kisebb sorozatokkal továbbra is nagyon pontosak - pl M16A3.

    Meizu MX3 32GB

  • Xaels

    félisten

    válasz tkesy #49558 üzenetére

    Az a baj, hogy sok az egység gondolkodású User. Egyedül nem lehet érvényesülni tankkal, de mással sem nagyon, de ha már 2-en vagytok és összedolgoztok és a sofőr nem megy mindennek neki szemből akkor lehet még a tankkal szépeket lőni csak hát sokan egyedül elvitték eddig is aztán 3-4 kill után kiugrottak még lőttek mellé 1-2t és ők voltak a májerek a magas KD-vel és a kutyát nem izgatta, hogy zászlót nem foglalnak. Tessék keresni másokat játékra. Nem kell klánozni, de még csak TS sem szükséges ahhoz, hogy jól össze tudjatok dolgozni. Ennek a játéknak pont az lenne a lényege, hogy az emberek összeverődjenek és támogassák egymást a "csatatéren" attól függetlenül, hogy ki infantryzik és ki járművezik.

    És te is pontosan azért sírsz mert az eddig szinte elpusztíthatatlan tankot végre megcsinálták olyanra, hogy ne lehessen vele egy egész csapatot sakkban tartani. Patch előtt 2-en Somával simán sakkban tudtuk tartani a másik csapatot. Amikor jött repülő alkalmatosság átült CITV-be és toltam a Guided-et majd vissza gépágyúba és lőtte a gyalogságot esetleg javított. Ha meg kellett én is kiugrottam pikk-pakk összekaptuk a tankot és mentünk tovább.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tkesy #49558 üzenetére

    Ezt sose tudod belőni jól úgysem...
    Viszont ez ellen meg ottvannak,akik minden szirszart megszereztek a járgányokhoz az elején,és halomra öldösték az embereket,mert ne tudtak mit csinálni ellenük.
    Infantry-ban azért ottvan,hogy egyéni teljesítmény,aki meg nem lő jól,tolja a supportot,foglaljon,stb.
    Én egyáltalán nem haragszom,ha kicsit gyengítik a járgányokat.
    Egyébként a járgányban benne van az is,hogy nem is feltétlen vannak úgy használva,ahogy kell,főleg a tank,aminél eddig az volt,hogy javítóemberekkel bementél a sűrűjébe,meg azzal foglaltak,mert ugye a konzervből ha nincs rakétád vagy C4-ed,ki nem szeded...
    Közben a tank elsősorban támogató szerepű kéne,hogy legyen,messzebbről,nem egy fajta "páncélruha",a való életben a tankokat egyetlen rakétával,stb.kiszedik,ha nincsen támogatás,légierő dettó,nincs az a marha,aki nekiindul egy jettel vagy helivel támadni,mert leszedi a légierő pikkpakk,hogy csak úgy nyekken.Jó hát persze erre is lehetne mit kitalálni itt,legyen MAIN fegyver a rakétavető,aki járművet ölne,legyen AZ a dolga,mellé legyen valami kispisztoly és kész.
    Akkor nem lenne gond,hogy sérülékenyek a járművek,mert aki arra megy,az nem is tud sok mást csinálni...
    AA-t meg én nem is tettem volna be így a játékba...BC2-ben még jó volt,hogy az AA vagy tank tetején volt,NYITOTT fülkével,hogy ki lehesen lőni a kezelőjét pl.sniperrel,vagy rögzített AA gun.
    Itt viszont a legtetűbb valami,amit láttam,gyors,ha a használója már kimaxolta,rakétával+ágyúval még fölötte sem lehet elrepülni se,a gépágyú irtja az embereket,és persze olyan helyre állnak be,hogy a gyalogság ne érje el se...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák