Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz Találtgyerek #47689 üzenetére

    mindig van kedvem 2vs2-zni. Gunner nélkül csak tankra veszélyes a heli másra nem. Azért van lövész a heliben h szétlőjön minden infatryst és mi így is akartunk ellenetek játszani. Ha meglett vna a légifölény akkor kellett vna a gunner, de így mind1 volt. Majd írj rám ha kész vagytok 2v2-ni. Az lenne az igazi h 2 Viperrel lehetne tolni nem 1 orosz egy amcsi mert kicsit se egyenlő a 2 heli irányítása célzása stb. De szerencsére jön a patch és majd az orosz heli is szépen irányítható lesz (remélem).

    Amikor meg összementetek én nem figyeltem és kerestem a heliteket...nem tudtam merre van féltem h mögém fog jönni. De akkor pár tankot ki is lőttem mielőtt leértetek vna B-re, ennek köszönhető a kezdeti siker, de aztán megint elcsesztük, de már nem tudom mivel. Sztem nálunk az volt a gond h infatryt és járművezést cserélgettük pedig meglett vna a légi fölény mert mondta Chrys h jó a jetesetek de lőhető szval ha ráfekszünk arra h lelőjük a 2 jetet+helit akkor még szépíthettünk vna, de nem az volt akkor a taktika. Remélem azért még majd egy visszavágóra lesz lehetőség :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák