Keresés

Aktív témák

  • Rabbitf_24

    őstag

    válasz BandiHUN #29125 üzenetére

    Nekem is kb 40 órám lehet benn, majd otthon megnézem pontosan, én 29 leszek ma este remélem... :D (11e pont választ el...)
    Az assault engem is az F2000 miatt vonzott elsődlegesen, de az előtte levő A3 és A4 végű géppityuk se rosszak, valljuk be...
    Igen, én is beírom, hogy köcsög USASos, amikor megy a meccs és már 20x leszedett, de ha meglesz, akkor biztosan felmegyek vmi metros conquestre aztán kiadom a mérgemet.. ;]
    Nem vagyok COD fan, de az MW2 az nagyon bejött. (Persze voltak szar perkek, meg a kempelők behívták a chopper gunnert és barátait) de a fegyver téma az máig ott van a legjobban megoldva. Egyik kiegből jött a másik. Amire meglet minden kieg a fegyóhoz, már úgy hozzászoktál, hogy váltani se akartál a következőre... :D
    A csapatjátékról annyit, hogy metrózok mostanában, és ott vagy beletesz egy nagyon erős csapatba, és 5 perc alatt kiszorítod az ellent a pálya szélére, vagy fordítva, és akkor szopóállarc van, mert a kedves csapattársak a csipával megállnak a pálya végén és nézik, hogy jön-e valaki.... Itt azt kéne megtanulni, hogy nem számít a K/D arány... Nem az a cél, hanem menni kell, mert ha nincsenek lerohanva csapatostol, akkor egyesével leszedegetnek mindenkit... Tök unalmas az 1000 ticketes pályát úgy végigcsinálni, hogy már 850-nél a vesztes csapat ki van szorítva a pálya szélére, és esélyük sincs visszajönni...

Aktív témák