Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    #4929:
    Háhá 2-16 mag. A minimum megvan.... éljen?!... :DDD

    Na írtam, hogy ha nagyon rossz lesz a konfigom, akkor megpróbálok összegyűjteni kellő mennyiségű nem lekötött, szabadon elkölthető pénzt, és összeállítani egy újat, csak a bf3 miatt... :DDD meg már amúgy is ideje lassan. Addig előbb kéne még gyűjteni, meg eladni a mostani konfigot, meg a ps3-am stb... (tényleg utóbbi érdekel valakit?). Aztán egy helyi (debreceni) boltban nézelődtem, és összeállítgattam a konfigot, ez sült ki belőle. Ennél többet nem szeretnék majd költeni, meg nem is nagyon fogok tudni ezt is elég lesz összegyűjtögetni. Meg a bolt is, azért elég drága, tehát kb a végére egy 20k-t simán le lehet kanyarítani az összegből, ha más olcsóbb helyekről rendelem elő.
    A lényeg, hogy mit gondoltok? Sok, kevés? Mire lesz elég? Természetesen ha már nagy böhöm monitort veszek akkor full hd-ban kérdezem a dolgot, vagy inkább kisebb monitort vegyek? A hangfal lehet egy Logitech x-540 lenne inkább. Esetleg honnan vegyek el, és költsem a felszabaduló összeget másra? Így is a hangfal, egér, billentyűzet ilyen minimál dizájn.:D Meg a Roccat Kave-m is inkább valami 2-3K-s Panasonic lesz.:D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák