Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Nos, a játék megy, viszont most egy "megoldhatatlan" feladat előtt akadtam el. Tapasztalt e már valaki hasonlót a játékban? És ha igen mi erre a megoldás? Elindul a 10 es protokol, nekem miután macskanő kiszabadított a törmelékek alól megkel találnom azt a helikoptert amelyik a Tiger szintű Strang féle kódot cipeli. HK-t meglelem, felkapaszkodok rá, letöltöm ahogy kell, (ahogy eddig mindenféle végigjátszásban is láttam amit megnéztem emiatt), ekkor az orákulum mondja hogy ezzel a kóddal törjek be a csodatoronyba, az Őr kapunál... A térképen villog is hova menjek, semmi egyéb opciót nem is mutat. Eljutok az őrökig, 2 snipert kiiktatom, nyitnám a rácsos bejáratot, és semmi... Azt mondja ez egy Tiger által védett izé, meg kellene szereznem a Strang féle valamit... Mondja ezt azután hogy elvileg megszereztem a helikopteren lógva vagy mi. Szóval? Valakinek van sejtése miért nem enged be? Ha meg nem ott kell bemenni akkor pontosan hol ? Nem mentem még fel azon a bizonyos liften sem ami a torony tetejére vezet, mert mikor a metróalagúton keresztül legutóbb ott jártam, akkor még más feladat volt, megmentettem egy ápoló csajt, ha jól emlékszek elmentem RAs gülühöz, kiiktattam, majd jöttem a felszínre. Próbáltam akkor is a liftet, de nem engedte meghekkelni a lift paneljét. Most ott vagyok hogy bolyongok a nyomorult városban, helikopterek elől bujkálva, és sehol egyetlen lejáratot nem lelek ami a metróalagútba, azok keresztül a lifthez vezetne, mert vagy minden ráccsal védett, vagy minden csatorna beomlott. A végigjátszásokban mindenki kivétel nélkül betudott menni azon a rácsos ajtón a CS toronyba, feltörve a kódot, nekem miért nem engedi? A kütyüknél és a harc ablak nál is minden fejlesztés megszereztem majdnem, mindkettőnél 1-1 fejlesztés maradt még lakat alatt, azt nem tudom mi lehet. A kódtörőnek megvan a hatótáv erősítő fejlesztése is, és a teljesítmény erősítő fejlesztése is. mi hiányozhat még, vagy miért nem tudom feltörni a kódot?

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák