Új hozzászólás Aktív témák

  • poli27

    Topikgazda

    válasz Imy #4603 üzenetére

    Nekem is platsa az alap :) van 2db 92mm es venti az egyik bal felul, a masik jobb alul a nyomtató mögött, az alsó befele fúj, a felső kifele. Nyomtattam egy AMS risert is, hogy a tető levehető legyen a nyomtatóról... A digitalis termosztát szabályozza a hőmérsékletet bent, fent lóg le az érzékelője, 30 foknál bekapcsol, 27 foknál kikapcsol... Beraktam egy kisegítő ventit a bambura is, ami kiszívja a levegőt fentről, ez is látható a képen, szintén a termosztát kapcsolja.. Alatta meg felette teli van a szekrény filamenttel :) A világítást az Aldiban vettem eredetileg 4db AAA elemmel ment, de rákötöttem egy 6v os tápra, mert 2 nap alatt lemerült az elem . Mozgásérzékelős, ha kinyitom az ajtót felkapcsol :) Felül egy Xiaomi thermo monitor van (fehér tokban), távolról látom a páratartalmat meg a hőmérsékletet a szekrényben, és logolja is... :) Az ajtón egy kuka van leemelhetően. A nyomtató az utólag megvehető gumi lábakon van adapterrel, amitől a szekrényre egyáltalán nem visz át semmit szinte a rezgésből :) A tálcákat a nyomtató alá teszem be simán, úgy nem foglal semmi helyet :) Az egész szekrény áramellátása egy smart konnektorral van megoldva, így google hangvezérléssel tudom ki be kapcsolni, plusz a fogyasztást is logolja :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák