Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    hi!

    létezik "on"-abb topic, de vagy halott, vagy nem jött válasz. :(((

    5770
    eyefinity
    ugyan a gyártóknál rá van írva, hogy támogatja, de azért van némi homály előttem.

    2 fő verzió van.
    1*hdmi + 1*dvi + 1*dp
    1*hdmi + 2*dvi + 1*dp

    kérdéseim:
    az 1*dvi verziónál is ki van írva az eyefinity támogatás: pl ennél is...

    viszont az összes leírásban, bemutatóban azt látom, hogy a 2 db. dvi-t és a dp-t kell bekötni, hdmi-t ki kell hagyni.
    most akkor ez hogy van?

    a másik:
    ha a dp-t kell befogni, akkor ha veszek egy dp-hdmi átalakítót, úgy azt rádughatom a tv-re? vagy hdmi még átalalkítással sem kerülhet be a képletbe? (szűk keresztmetszet?)

    3 kijelzőm van. kábeleim vannak. csak azt nem tudom, hogy ehhez melyik kártyát vegyem, és jó-e a dp->hdmi átalakító, mehet-e esetleg simán csak hdmi-ről a 3. kijelző, (akkor nem kéne átalakító), stb.
    (2 db. dvi bemenetes monitorom van, és egy hdmi bementes tv, amin nincs dvi..) - erre kéne megoldanom valahogy...

    valami magyar nyelvű leírás link is jó lenne, mert nem találok. de olyan, amiből pont ezekre a kérdésekre választ kapok.

    ami nem érdekel, és nem kérdés:
    a vga erőssége az eyefinity-hez. ezt madj én eldöntöm... :K
    (akarok írni egy logoutos cikket, mire elég egy belépő szintű eyefinity, különbőző kijelzőkkel, minimál költségvetésből.)

    szakértő válszt kérnék, nem találgatósat...
    nagyon köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák