Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz napoleon2323 #46864 üzenetére

    Szerintem te valamit nagyon elnéztél, ha azt hiszed ideges vagyok. :B Sajnálattal látom, hogy egyre több felelőtlen ember van. Én nem tartozom azok táborába akik ezt a módszert praktizálják és soha nem próbálkoztam még vele, és nem is fogok. Az, hogy te nem tudod megérteni, hogy azzal, hogy valakit figyelmeztetnek a nem stabil végeredményről még nem mentesíti a tanácsadót a felelősség alól, ha az adott kártya akár két három hónap múlva tönkremegy az "új" tulajnál, majd mikor elviszi rendes mesterhez az egyből megmondja, hogy na ez már sütött, és kuka. Erre szerettem volna rávilágítani, de látom hiába is próbálkozom, ha te nem látod a kapcsolatot az apróban megjelenő, a vga hátlapjáról "leégetett" matricák és az ilyen süsd meg tanácsok között, akkor ahhoz nem kívánok semmi továbbit hozzáfűzni. :R Távol álljon tőlem a flame és a vita, én nem vádaskodtam, hanem a tényekről beszéltem. Ha ezek után sem érted amiről beszélek akkor esetleg folytathatjuk privátban, bár majd inkább máskor most nincs időm erre. Remélem érthető és világos voltam. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák