Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeaf Kitri

    csendes tag

    Sziasztok! A segítségeteket kérném!

    Két napja történt egyszer, hogy játék közben szétesett az monitoron megjelenített kép, olyan módon, mintha középen kettéválasztották volna és a két lapot felcserélnék. Illusztráció:

    Nem csak játékon belül, hanem Windowsba kilépve is megmaradt ez az igen furcsa jelenség. Újraindítottam a gépet. Körülbelül 5 perc múlva újra jelentkezett, sokkal érdekesebb effektekkel, de ekkor szétfagyott minden. Azóta a Windows csak csökkentett módban tudott futni, különben a "Starting Windows" töltőképernyő után fekete képernyő várt, a monitoron pedig a "No Signal" felirat jelent meg. Újratelepítettem a Windowst, ami (telepítés) után csak 640x480 felbontásban volt hajlandó elindulni, azonban ha feltelepítettem a AMD grafikus kártya driverét, a korábbihoz hasonlóan csak csökkentett módban volt hajlandó elindulni. Kitisztítottam, hátha egy porszem a ludas, de nem segített. Végül átmeneti megoldásnak az integrált grafikus eszközt engedélyeztem, és most így használom a gépet.

    Mi lehet a gond? Miért csak csökkentett módban képes megjeleníteni (640x480)? Van megoldás?

    Operációs rendszer: Windows 7 x64 SP1
    Grafikus kártya: Asus HD 6870 DirectCU

    Segítségeteket előre köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák