Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor128

    aktív tag

    Sziasztok,
    Lenovo L580-hoz keresek dokkolót.
    Kinéztem kettőt, de nem tudom eldönteni.
    Az egyik a 40AJ, a másik a 40AY.
    Két monitort akarok ráakasztani
    1920x1080 felbontás kell.
    min.5 usb port kell
    Fontos, hogy minél kevesebb helyet foglaljon el az asztalon, meg a fogyasztás is szempont.

    A 40AJ jobban tetszik (régi típusú dokkoló, a laptop alá befér). A Lenovo leírásban két képernyőre nagyobb felbontás van megadva 30Hz-en, mint ami nekem kell. A 30Hz talán lassú lenne, de nekem nem kell akkora felbontás. Kisebb felbontáson tud 60Hz-et? (VGA-t nem akarom használni)
    135W-os tápja van és csak 4 USB. Illetve ha ezt választom, akkor nem tudok később plusz hűtést a laptopra rakni ha szeretnék.

    A 40AY modernebb, drágább. Ezt valahogy fel kéne ragasztanom a falra, mert kell a hely az asztalon. Nem tudom hogy lehetne kivitelezni, mert két oldalán is vannak csatlakozók.
    Ennek a felbontás leírása kb 4 oldal. Nem találtam meg az én laptopom típusát a listában. Mivel szinte mindenhol nagyobb felbontás van beírva és mind 60Hz, így gondolom tudja teljesíteni a felbontásra való igényemet.
    Ez csak 90W-ot fogyaszt és van 5 USB portja.

    [Lenovo support]

    Szerintetek?

    Illetve nem értem mi fogyaszt annyit egy dokkolóban? A laptophoz egy 45W-os USB-c töltő van! Nem vagyok tapasztalt laptop guru.

Új hozzászólás Aktív témák