Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovik1989

    csendes tag

    válasz feri1 #41641 üzenetére

    A miénket én használtam háromnegyed évig, azóta barátnőm. Ő elvan vele. Engem kikészített, mert rendszeresen be-be akadt a renszer. Nem nagyon, de úgy éppen kicsiket. A képeket is kicsit lassan nyitja meg, illetve kell idő míg rendesen betölti azokat. A kamera lassan jön be, és az alap 8mp-eles képek szerintem nem olyan jók. A teljes felbontásúhoz meg állítgatni kell ami idegesített. Azon túl a Sony felülete szerintem nem túl jó, az ikonok nem szépek. Persze ezt lehet orvosolni külső programokkal, de akkor jobban merül az amúgy sem túl combos akksi. Ja, és nem mindig zár le a képernyő telefonáláskor, illetve ha lezár is elnyomódik néha. Apumnál dettó ugyan ez. A hátlap kezdettől fogva recseg, volt szervízben, kicserélték és továbbra is recsegett. Mostanra elengedte a ragasztás is egyik oldalon, így szerintem majdcsak leesik egyszer. Na meg tele megy porral idővel az egész. Bár az akksi cserekor úgyis újra kell ragasztani. Ja, meg idegesített, hogy telefonálás közben rendszeresen pittyegett néha mintha megszakadt volna a hívás vagy ilyesmi, miközben nem történik semmi. Szóval nekem sok minden miatt nem szimpi. Bár így hogy nem használom mindegy :D Viszont mivel lejárt a hűség és újítanánk így kihasználnánk a kedvezményes telefon árat (Next S-hez veszünk telefont), ezt meg eladnánk. Vagy fordítva ha nem éri meg cserélni :) Bár az új, garanciális telefont talán érdemesebb megtartani.

Új hozzászólás Aktív témák