Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • time87

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ilyet hallottatok-e már?
    Adott egy Sharkoon QuickPort XT v2 USB3.0 merevlemez dokkoló, meg egy hdd, ami egy megsült tápos gépből van.
    A gépben kicserélt táppal hibátlanul működött a hdd.

    Fogtam, beleraktam a merevlemez dokkolóba, ami nem kapcsolt be többet, áramot sem kapott. Hát mondom van ilyen, biztos beszart álló helyében.

    Van egy saját példányom ugyanebből a dokkolóból. Abba beleraktam a merevlemezt, faszán be is kapcsolt a dokkoló, minden, mentettem rá adatokat valami 3 órán keresztül. Most ránéztem, a dokkoló kikapcsolva. Bekapcsolni többet nem lehet.

    Lehet, hogy egy pusztulat hddvel lerogyasztottam kettő dokkolót is?
    Annyira hétfő lenne, ha igen. lól.

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

  • time87

    csendes tag

    húha!

    adott egy pendrive (mint kiderült, a régmúltban kimosódott már, de mégsem lett baja, most meg miért hibásodott meg lol), amin bizonyos fileok fogták maguk, 4096 byte (kbyte? nem emlékszem pontosan, a pendrive meg nincs itt nálam) méretűre zsugorodtak és persze így sérültek. valaki látott már ilyet, ötlet esetleg? recuva dolgokkal lyukra futottam, ők a töröltet állítanák vissza, ezek meg nem azok. windows javítást, scandisket futtattam, mindkettő referál róla, hogy hiba van, de ők aztán nem tudnak mit kezdeni vele.
    ötlet esetleg, hogy én mivel tudnék kezdeni bármit is vele? tiszta szomi a stájz.
    köszönöm előre is! :R

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

Új hozzászólás Aktív témák