Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Doky586 #131308 üzenetére

    Üdv!

    Igaz több mint hónap telt el, de ma volt hosszabb áramszünet, mert fejlesztik a hálózatot, és a laptop hamarabb lemerült mint a szünetmentes, bár az igaz, hogy csak Telekomos modemet, egy Elektronetes modemet és TP-Link routert látott el, de tovább bírta másfél órával.

    Viszont így hogy áramszünet volt volna kérdésem.
    Röviden amikor elvették az áramot előtte 100%-on volt az UPS, de amint elment rá 4 percre 69%-on lett az akku benne. Ez mitől lehet, ha direkt a fentebb leírtakat látta már csak el, mert minden mást még akkor lekapcsoltam amikor még volt áram. Erről az értékről szépen lassan ment lefele, de hiába volt még 31% a szünetmentesben a program szerint, de laptop ennyinél már lemerült így továbbiakban már nem tudtam követni a merülését. reggel 8 óra 11-perckor vették el az áramot és attól kezdve egészen 13 óra 18 percig ment az UPS. Laptop már 11 óra 40 perckor lemerült. Viszont amint visszajött az áram, kb 1 percbe került mire újraindult a laptop és el tudtam indítani az UPS figyelőprogramját, de az egyből azt írta, hogy 47%-on van az akku az UPS-ben. Ezek az értékek normálisak? Az az ára elvétele után minimális fogyasztókkal miért esett akkorát az akkukapacitás, és amint áramot kapott mitől lett benne 47%-on az akku mikor én láttam hogy lement 31-ig, és utána még ment is, csak nem tudtam ellenőrizni mennyi az érték laptop nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák